+90 216 390 22 21

Yangın İhbar Sistemi

18.01.2018
140 görüntülenme

Yangın ihbar sistemi ile iş yerlerinin ve evlerin güvenliği kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Evden veya iş yerinden ayrıldıktan sonra olası yangın tehlikelerine karşı önlem almak ve buna göre davranmak için teknolojinin son ürünlerini takip etmek gerekiyor.

Yangın ihbar sistemleri ile beklentileri karşılamak ve en iyi neticeleri elde etmek mümkündür. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan sistem sayesinde işyerinde veya evde olmadığınız zamanlarda da alan güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Yangın İhbar Sistemleri

Yangın ihbar sistemleri özellikleri

Yangın ihbar sistemleri, ortamda kimse yokken yangın durumlarına karşı alarm veren ve gerekli önlemleri almaya yardımcı olan teknolojik bir sistemdir. Bu sistemde aşağıdaki özellikler bulunmaktadır.

  • Algılama verimliliğini arttıran ve gelişmiş çok fonksiyonlu mikro işlemci kontrolü,
  • Elektro magnetik bozucu etkilere karşı haberleşme özelliği,
  • Geniş çalışma gerilim aralığı,
  • Toz, böceğe karşı koruma filtresi.

Yangın İhbar Sistemleri

NSS Güvenlik ile En iyisi

NSS Güvenlik, alanında başarılı isimlerden biri olup müşterilerinin güvenliğini koruma altına alan referans sahibi bir isimdir. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sayesinde yangın ihbar sistemleri ile beklentilerin ötesi elde edilebilmektedir. İş yeriniz veya eviniz için kurulum desteği talebinde bulunmak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir