+90 216 390 22 21

Videofied Kablosuz Görüntülü Alarm Sistemi

Videofied görüntülü alarm sistemleri ile gözünüz arkada kalmadan işyerinizden evinize, evinizden işyerine veya daha farklı mekanlara gidebilirsiniz.

Çözümlerimizle müşterilerimizin tüm ihtiyacını en uygun fiyatlarla karşıladığımız firmamız NSS Güvenlik ile teknolojinin en harika güvenlik cihazlarının satış ve uygulama hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Videofied görüntülü alarm sistemleri, birçok seçeneği ile tercih edebileceğiniz özel cihazlara sahiptir. GPRS alarm kontrol paneli, IP ve GPRS alarm kontrol paneli, kablosuz kontrol paneli, Back-up paneli gibi birçok seçeneği bir arada bulunduran sistem arasından sizin için en uygun olanını tercih ederek firmamız farkıyla uygulama hizmetleri alabilirsiniz.

Videofied Görüntülü Alarm Sistemleri

Videofied Görüntülü Alarm Sistemleri

Güvenlik hizmetlerinde piyasanın en iyi fiyatlarını sunduğumuz firmamızdan beklentilerinizin ötesinde çözüm alabilirsiniz. Görüntülü alarm sistemi fiyatları ve kullanım detayları hakkında bilgi alabileceğiniz iletişim numaramızdan arayarak kurulum ve satış hizmetlerimiz hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Videofied Görüntülü Alarm Sistemleri

Sizin için en iyisini sunmak, bizim için görevdir. Güvenlik ekipmanları satış ve uygulama hizmetleri ile tüm alanların güvenliğini sağlayacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir