+90 216 390 22 21

Turnike Sistemleri

18.01.2018
198 görüntülenme

Turnike sistemleri ile iş yerlerinde veya özel binalarda giriş-çıkışları kontrol altına alabilirsiniz. Kurulum ve teknik destek hizmetlerinden yararlanabileceğiniz hizmetlerden yararanmak için firmamızı arayın. 0216 390 22 21

Turnike Sistemi, Turnike Sistemi Kurulumu, Geniş kapsamda çalışan ve özellikleri bakımından hayli zengin olan turnike geçiş sistemleri; kart tanımlama veya parmak izi okuyucu özellikleri ile çalışabilmektedir. İş yerlerinde özellikle çalışanların hangi saatlerde girip çıktıklarını kontrol altına alabilmek ve hangi çalışanın işe geldiğini öğrenmek, ziyaretçilerin izinsiz girişini engellemek için kullanılabilen turnike sistemleri ile işleri takip etmek çok daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Firmamızın ürün gamında Meyer, Tansa, Özak, Aktuel, Oskar, Arma Kontrol, Atlas Turnike, Avax Markalarının Turnikeleri Bulunmaktadır.

Turnike Geçiş Sistemleri

Turnike Geçiş Sistemleri Çeşitleri

Tripod Turnike, Optik Turnike, Boy Turnike, Swing Gate Turnike, Küpeşte Turnike ve Kayak Turnikesi  seçeneklerinden birini kullanarak kurulması gereken yerlere uygulayabilirsiniz. Firmamız alanında uzman ve deneyimli personelleriyle gerekli incelemeleri yaptıktan sonra en uygun modeli istenen alana uygulamaktadır. Bunun yanısıra kamu kurumlarında oygulama yapmaktadır.

Turnike Geçiş Sistemleri

Firmamız ile Mükemmel Sonuçlar

İş yeri, fabrika, üretim tesisleri, kamu kuruluşları ve diğer tüm alanlarda kullanımı uygun olan turnike geçiş sistemleri, turnike geçiş yazılımları, turnike geçiş sistemi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Turnike Sistemi

Turnikeler; jetonlu, para giriş hazneli, kart okuyucu, parmak izi okuyucu, göz iris tanıma, kayak tesisleri için kontörlü skipass bileti okuma, yüz tanıma, yada manuel buton kullanarak kontrol edilebilir. Turnikelerdeki saydığımız bağlı bulunan cihazlar ile onay vermediğiniz kişilerin geçişine izin vermemiş olursunuz. iş yerinize, kurumunuza, tesisinize yada diğer alanlarınıza turnike taktırmak ve giriş çıkış personel kontrolü işlemlerini yaptırmak istiyorsanız. bize Ulaşınız en uygun fiyat ve en temiz uygulama yöntemleri ile hizmet vermekteyiz. İstanbul, Kocaeli, Bursa, Yalova, İzmir, Balıkesir, Tekirdağ, Bölgelerinde Bünyemizde Bulunan teknik servis ve uygulama ekibimiz diğer illerde ise yetkili uygulama ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.Turnike sistemi Kurulumu için Ücretsiz Keşif yaptırmak istiyorsanız. Bize Ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir