+90 216 390 22 21

Plaka Tanıma Sistemi

18.01.2018
154 görüntülenme

Plaka tanıma sistemi, günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biridir. Otoparklarda, iş yeri otoparklarında, üretim tesislerinde ve daha birçok alanda kullanılabilen sistem sayesinde, araçların giriş çıkışları, resim teknolojisi ile takip edilir.

LPR sistem olarak da tanımlanan plaka tanıma sistemi, araçların plakalarını otomatik olarak okuyan teknolojik bir sistemdir. Bu sistem, daha önce veri tabanına işlenmiş plakaları bulur ve uygun ise geçişine izin verir. Güvenlik açısından son derece güvenilir bir sistem olması, kolay kurulum ve kullanım özelliklerine sahip olması tüm alanlarda güvenliğin en üst noktaya çıkmasını sağlar.

Plaka Tanıma Sistemleri

Araçların Giriş Çıkışını Kontrol Altına Alın

Bekçi veya otopark görevlilerinin işini hafifleten ve veri tabanına sahip olduğu için kontrolü kolay bir şekilde sağlanabilen plaka tanıma sistemi ile tüm alanlarda kolaylığı yakalama imkanına sahip olabilirsiniz. Güvenlik ve trafik uygulamalarında kullanılan teknolojinin geliştirilmesiyle birçok alanda ve özel mülkiyetlerde de kullanılabilen sistem ile tanıştıktan sonra işlerinizin daha hızlı yürüdüğünü fark edeceksiniz.

Plaka Tanıma Sistemleri

NSS Güvenlik Plaka Tanıma Sistemleri

Uzman kadro ve deneyimli ekibimiz ile istediğiniz tüm alanlarda plaka tanıma sistemleri kurulumunu en sağlıklı şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz çalışmalarımız sayesinde en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle sisteme sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir