+90 216 390 22 21

Online Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

18.01.2018
148 görüntülenme

Onlin bekçi tur kontrol sistemi ile iş yerinizin güvenliğini teminat altına almak artık çok daha kolay. Bilgisayar teknolojisi ile birleştirilen sistem sayesinde can ve mal güvenliğinizi emanet ettiğiniz bekçilerinizin işlerini kolaylaştırabilir ve bekçileri kontrol etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Büyük iş yerlerinde çalışanların mesai sonrasında işleri bırakması, yerini bekçilerin görevini yerine getirmesine bırakır. Daha önceleri bekçilerin manüel olarak yaptıkları bu işlem, gelişen teknoloji sayesinde artık çok daha rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Bekçi tur kontrol sistemleri ile artık yerinizde oturarak güvenlik görevlilerinin işini yapıp yapmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Bekçi Kontrol Sistemi Nasıl Çalışır?

Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan bekçi tur kontrol sistemi kurulurken bilgisayar üzerinden güvenlik noktaları ve güvenlik görevlilerinin kimlikleri sisteme tanıtılır. Bu işlemler bittikten sonra geriye kalan tek şey bekçinin kimliğini okutarak tura çıkmasıdır. Ana üniteye (Sentinel) PROX ,OKUMA) bölümünden kimliğini okutan görevli gerekli kontrol işlemlerine başlar. Güvenlik noktalarında “Tom” ile okuma yaptıran görevli bu şekilde turunu tamamlamış olur. bilgisayar ortamında saklanan bu hareketler aylık olarak incelenerek gerekli müdahaleler yapılır.

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

NSS Güvenlik ile Danışın

İşinde uzman ve güvenlik sistemleri noktasında kaliteli iş sonuçları sunan firmamıza danışarak bekçi tur kontrol sistemleri hakkında bilgi alabilir, kurulum ve diğer teknik destek konularında yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir