+90 216 390 22 21

HGS Otopark Garaj Site Geçiş Sistemi

18.01.2018
191 görüntülenme

HGS otopark garaj site geçiş sistemi, bina otoparklarına, iş yerlerinin otopark girişlerine ve otomobillerin giriş-çıkış yaptığı tüm alanlarda kullanılabilen teknolojinin geliştirilmiş özel bir sistemidir.

Araçların giriş çıkışını kontrol etmek için daha önceleri manüel işlem gerekiyordu. Günümüz teknolojisinin büyük oranda gelişmesiyle birlikte manüel işlem yapmaya gerek kalmadan da kolaylıkla araçların giriş çıkışları kontrol edilebilmektedir.

HGS Geçiş Sistemleri

Geçişleri Kontrol Altına Alın

Türkiye ve Avrupa standartlarına uygun şekilde geliştirilen HGS geçiş sistemleri, güvenilir ve kolay geçişlere imkan sağlayan bir sistemdir. Sistemin kurulumu ve kullanımının oldukça kolay olması işlerin daha hızlı yürümesini sağlamaktadır. Farklı uygulamalara yönelik farklı frekanslarda, aktif ve pasif teknolojiye sahip araç kartları ve okuyucuların (reader) mevcut olduğu sistemde, araçların giriş çıkışları kontrol edilir ve aylık olarak raporlama sunar.

HGS Geçiş Sistemleri

NSS Güvenlik ile Kolay Kurulum

Deneyimli uzman kadromuz ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yer alan HGS geçiş sistemleri konusunda detaylı bilgi alabileceğiniz iletişim numaramızı arayarak ihtiyacınızı doğrudan karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir