+90 216 390 22 21

DSC Crow Paradox Alarm Sistemi

16.01.2018
303 görüntülenme
DSC PowerSeries kablosuz akıllı alarm sistemi

DSC PowerSeries kablosuz akıllı alarm sistemi

Alarm Sistemleri Kablosuz ve Kablolu İki Tür montaj Yapılabilir.

Dsc alarm, Crow alarm, Paradox alarm, Evlerde Giriş Kat yada hırsızın giriş kapısı haricinde 1’den Fazla Giriş Yapabileceği Cam Pencere vs. var ise Genellikle Kablosuz Sistem Kullanmaktayız. Sebebi ise Kablo Kargaşası ve çirkin Kablo Kanalları İstenmemesi

İşyerleri ve Fabrika Tesis gibi Endüstriyel Alanlarda Kablo Çekme Problem ve zorluğu Söz konusu değil ise Kablolu, Eğer Kablo ve Kablolama Maliyeti Yüksek ise Ortamda Uygun İse Kablosuz Sistemler Tercih Ediyoruz.

Hatta Videofied Akıllı Görüntülü Alarm Sistemimiz ile Açık alanda çevre güvenliği alabilir 2000 metre’den fazla uzaklıkta çalışabilen portatif  olarak kullanılabilen kablosuz ürünlerimiz bulunmaktadır.

Alarm Sistemi Nasıl Çalışır.

Teknik Servis Ekiplerimizin Mekanınıza kurmuş olduğu Ekipmanlar ile Ev içi Ev Dışı Modunda Kullanılmaktadır.

Ev İçi Modu Ev Kullanıcılarının Kullandığı Evin İçinde Özgür Hareket Edebildiğiniz Bir senaryodur. Kapı ve camlar Aktif Ama Ev İçindeki Hareket Sensörleri Pasiftir.

Ev Dışı Modu Ev işyeri ….. alanlarda kullanılır standart alarm sistemi kurma türüdür.

Alarm Sisteminize Takılan Sensör Türleri:

 

Kamera Sistemleri Merkezi olarak uzun yılların deneyimine sahip kalite ile müşterilerimize hitap ederken en uygun fiyatlarla alarm sistemleri kuruyoruz. Uzaktan alarm kurma-kapatma, anlık bildirimler, alarm hatırlatma sistemi gibi birçok özelliği bir arada barındıran sistem sayesinde evinizden veya iş yerinizden ayrılırken gözünüz arkada kalmayacak.

Dsc-Neo-powered-akıllı-ev-Alarm

Alarm Sistemi ile Sadece Sisteminizi Değil Evinizin Tüm Elektroniğini Kontrol Edebilirsiniz

Akıllı güvenlik çözümleri

Firmamızın sunmuş olduğu alarm sistemleri sayesinde evinizde olmadığınızda evinizde herhangi bir hareket algılandığında, ortamdaki ısı değeri yükseldiğinde, gaz kaçağı, yangın riskleri gibi durumlar meydana geldiğinde alarm sistemi devreye girer. Akıllı video ve görüntüleme sistemi, akıllı kilit, akıllı termostat kontrolü gibi birçok özelliği bir arada sunduğumuz sistemlerimiz ile kendinizi daha bir güvende hissedeceksiniz.

 

Alarm Sistemleri

Bizimle güvende kalın

Alanında uzman ve uzun zamanların deneyimine sahip olan NSS Güvenlik, en iyi çözümleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Alarm sistemleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak ve en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmak için iletişim numaramızdan irtibat kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir