+90 216 390 22 21

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi

19.01.2018
155 görüntülenme

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi, sayesinde işlerinizin daha güvenilir şekilde tamamlanmasını sağlayan çözümleri siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi, ile Günümüzde filo sayısı nedeniyle işlerin takip edilemez hale geldiği bir gerçektir. Ancak bu gerçeğe karşın sunulan kolaylıklar ve çözümler de beklentileri en iyi şekilde karşılamakta ve filo, takip ve araç takip sistemleri sayesinde işlerin daha güzel ilerlenmesi sağlanmaktadır. Firmamız ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yer alan takip sistemi ile gözünüz arkada kalmadan işlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,

 

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,

Araç takip sistemi, ile kontrol artık sizde tüm araç operasyonlarınızı cep telefonundan, bilgisayarınızdan yada tabletinizden kontrol edebilirsiniz.

Şirket araçlarınız mesai sonrasında personelinizde kalıyor ve yakıt tüketimini mesai harici yaptığı kilometreyi kontrol edemiyorsunuz bu durumda mesai saati dışı ayarlaması ile isterseniz mesai saati dışında otomatik araç motor blokajı uygulayıp aracın mesi saati dışında belirlenen zamanlarda çalışmasını engelleyebilirsiniz, yada mesai saati dışında kullanılan süre güzergah ve yakt bilgisine rapor olarak ulaşabilirsiniz.

Araç takip motor dururm

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,
Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,

 

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,

ARACINIZA AİT GEÇMİŞ İZLEME YAPABİLİRSİNİZ. ÖRNEĞİN 3 GÜN ÖNCE SAAT 12:00 – 17:00 ARASINDA;

ARACIM NEREYE GİTMİŞ?

HANGİ YOLU KULLANMIŞ?

KAÇ KM YOL YAPMIŞ?

NE KADAR SÜREDE GİTMİŞ?

TRAFİK YOĞUNLUĞU NEDİR?

GİTMESİ GEREKEN ROTADAN ÇIKMIŞMI (ROTA İHAL BİLİRİM ÖZELLİĞİ)

PARKLANMA SÜRELERİ NELERDİR?

HANGİ YOLDA KAÇ KM SÜRATE ÇIKMIŞ?

HIZ SINIRINI AŞMIŞMI?

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,


ARAÇLARINIZA ROTA GÜZERGAH PLANLAMASI YAPABİLİRSİNİZ.

ROTA DIŞINA ÇIKAN ARAÇ BİLDİRİMİ ALABİLİR FİLONUZU DOĞRU YÖNETEBİLİRSİNİZ.

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,


Aracınızın bir kereye mahsus km bilgisini girmeniz durumunda aracınız yaklaşan ve geçen bakım zamanlarına ulaşabilirsiniz.

Aracı aldığı yakıt fişlerini sisteme ekleyip araç başı tüketimi ve depodaki yakıtı sürekli kontrol edebilirsiniz. Araca takılan buton ile 7/24 Alarm merkezimize bağlantı yapabilirsiniz.

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,

RAPORLAR

Sefer Raporu : sefer düzeni ile çalışan araçlar için yaptığı sefer raporu ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

Gün Sonu Raporu : Tüm araçlarınız içinGün içi tüm faaliyetlerine ulaşabilirsiniz.

Aşırı Hız Raporu : Araçlarınızı belirlenen Km üzerine çıkması durumunda hem online olarak hemde raporlamada takip edebileceksiniz.

Ayrıntıılı Km bilgi raporu

Park Raporu

Konum Yoğunluk Raporu

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,   Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,

NSS Güvenlik Filo Araç ve Kişi Takip Sistemleri

Yılların birikim ve tecrübesine sahip olan güvenlik firmamız, iş yerlerinde ve ofislerde olduğu gibi seyahat halinde olan araçların da takibini kolaylaştıran çözümler sunuyor. Filo, araç ve kişi takip sistemleri sayesinde gözünüz arkada kalmayacak ve çalışanlarınızın iş hacmi hakkında net bilgilere ulaşacaksınız. Raporlama ve uyarılar sayesinde tedbirinizi kolaylıkla alacaksınız.

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,

En uygun takip sistemleri hakkında bilgi alabileceğiniz NSS Güvenlik iletişim numarasını arayarak sistem hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Araç takip sistemi, Filo takip sistemi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir