+90 216 390 22 21

Alarm izleme Kontrol Merkezi

18.01.2018
133 görüntülenme

Alarm izleme kontrol merkezi, güvenliğinizi teminat altına alabilmek için kullanabileceğiniz en gelişmiş sistemlerden biridir. Bu sistem sayesinde siz yerinizde yokken bile iş yeriniz veya evinizin gerekli güvenliği alınır ve olası durumlara karşı gerekli müdahalede bulunacak kolluk görevlilerine haber verilir.

İçişleri Bakanlığı tarafından düzenli olarak denetlenen alarm izleme merkezi, özel güvenlik ekibi tarafından 7/24 izlenmektedir. Bu izlemeler gerekli müdahaleler ön görüldüğünde anında işlem yapılır ve olayın boyutu ve olayın şekline göre kolluk güçlerine haber ulaştırılır. Polis, itfaiye veya sağlık görevlileri ile irtibat halinde olan izleme merkezi görevlileri, bir nevi siz yokken yaşam alanlarınızın güvenliğini kontrol ederler.

Alarm İzleme Merkezi

NSS Güvenlik Alarm İzleme Merkezi

Deneyimli uzman kadromuzun kurulumunu gerçekleştirdiği alarm izleme merkezi ile iş yerlerinizin ve evinizin güvenliğini teminat altına alabilirsiniz. Gelişmiş özellikleri ile iş yerinizin açılış ve kapanış saatlerini aylık olarak rapor veren, giriş çıkış takibi, tehdit kodu gibi özellikleri sayesinde sizin yerinize yaşam alanlarınızın güvenliğini koruyan sistem ile rahatlığın keyfini yaşayacaksınız.

Alarm İzleme Merkezi

Kurulum için arayın

NSS Güvenlik ile hayatınızı kolaylaştıran çözümlere ulaşmak, en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle alarm izleme merkezi kurulumunu gerçekleştirmek için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir